- Domovská stránka
- > Tapety na stenu
- > Rozľahlosť oceánskej oblohy
Rozľahlosť oceánskej oblohy
104x70cm
Ďalšie produkty s rovnakým vzorom:
Viac o produkte
Popis produktu
Fotografická tapeta s motívom nekonečného horizontu prináša do interiéru zvláštny druh ticha. Rozľahlosť oceánskej oblohy je zachytená vďaka vysokému rozlíšeniu tlače realizovanej ekologickou latexovou technológiou, ktorá zaručuje stálosť farieb a odolnosť voči UV žiareniu. Plná potlač od okraja k okraju umožňuje tomuto motívu dýchať a prirodzene rozširovať priestor, čím stiera fyzické hranice miestnosti.
Pri výbere materiálu je kľúčové zohľadniť charakter konkrétneho povrchu. Klasická vliesová dekoratívna fototapeta na stenu je ideálnou voľbou, pokiaľ potrebujete zamaskovať drobné nerovnosti podkladu. Jej hrubšia štruktúra spoľahlivo prekryje mikrotrhliny a spôsob montáže, pri ktorom sa lepidlo nanáša priamo na stenu, výrazne uľahčuje presné polohovanie jednotlivých pásov. Tento poľský výrobok je navrhnutý tak, aby sa neskôr odstraňoval ľahko a nasucho, bez zanechania zvyškov.
Alternatívou pre dokonale hladké plochy je samolepiaca fototapeta, ktorá funguje na princípe veľkorozmernej nálepky. Montáž je v tomto prípade rýchla a absolútne čistá, keďže nevyžaduje žiadne dodatočné lepidlo. Tento variant ponúka výnimočnú flexibilitu – materiál umožňuje viacnásobné odlepenie a opätovné prilepenie bez poškodenia, čo oceníte najmä pri zariaďovaní prechodných priestorov, či už ide o samolepiacu fototapetu do spálne alebo obývačky, kde sa dizajn môže meniť častejšie.
Bez ohľadu na zvolený variant získavate precízny produkt vyrobený na mieru v širokej škále rozmerov, od kompaktných 104x70 cm až po monumentálnych 416x254 cm. Keďže odtiene sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavení vášho monitora, odporúčame pred samotnou montážou produkt dôkladne skontrolovať. Tento vizuálny zážitok je skutočnou oslavou otvoreného priestoru, ktorý vnesie do vášho domova pokojnú energiu.
- Latexová tlač (100 % ekologická, odolná voči vyblednutiu)
- Dva varianty materiálu: vlies (maskuje nerovnosti) alebo samolepiaci (pre hladké povrchy)
- Možnosť personalizácie rozmerov presne na želanie
- Jednoduchá montáž a suchá demontáž bez poškodenia steny
Rozmery produktu
Vyberte si materiál prispôsobený vašim potrebám
Vlies aj samolepiaci variant sú zárukou najvyššej kvality. Zistite, čo sa do vášho interiéru hodí najviac.
Vliesová fototapeta
- Použitie: Ideálna na steny s drobnými nerovnosťami – hrubý podklad ich skvele zamaskuje.
- Spôsob montáže: Lepidlo sa nanáša priamo na stenu, čo uľahčuje polohovanie tapety.
- Demontáž: Odstraňuje sa ľahko a nasucho.
- ✓ Profesionálne lepidlo dostanete v balení
Samolepiaca fototapeta
- Použitie: Hladké povrchy (nábytok, sklo). Neodporúčame na latexové alebo akrylové farby.
- Spôsob montáže: Rýchly a čistý – bez použitia dodatočného lepidla (funguje ako veľká nálepka).
- Flexibilita: Možnosť viacnásobného odlepenia a prilepenia bez poškodenia materiálu.
- ✓ Ideálna na rýchle premeny interiéru


Vlastnosti produktu
- Vysoké rozlíšenie tlače
- Plná potlač (od okraja k okraju)
- Vysokokvalitný, bezpečný materiál
- Odolnosť voči UV žiareniu (stálosť farieb)
- Bezpečné doručenie a jednoduchá montáž
- Poľský výrobok
Špecifikácia
- Dostupné rozmery: 104x70, 152x104, 250x104, 208x146, 312x219, 416x254 cm
- Druh tlače: Latexová (100% ekologická)
- Určenie: Do interiéru (na stenu)
- Personalizácia: Možná úprava na želanie zákazníka
Užitočné informácie
- Odtiene sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia vášho monitora.
- Motívy ako zlato, mramor alebo drevo sú výlučne vizuálnym efektom potlače (nemajú vypuklú štruktúru).
- Pred začatím montážnych prác si prosím produkt dôkladne skontrolujte.
Faq
Najčastejšie kladené otázky
Otázka: Aký materiál je vhodný pre „Rozľahlosť oceánskej oblohy“ a na aký povrch sa dá použiť?
Odpoveď: Rozľahlosť oceánskej oblohy je dostupná vo vliesovom aj samolepiacom variante. Vliesová fototapeta je ideálna na steny s drobnými nerovnosťami, pretože hrubší podklad ich dokáže dobre zamaskovať. Samolepiaca fototapeta je určená na hladké povrchy, napríklad nábytok alebo sklo.
Otázka: Ako prebieha montáž fototapety Rozľahlosť oceánskej oblohy?
Odpoveď: Pri vliesovom variante sa lepidlo nanáša priamo na stenu, čo uľahčuje presné polohovanie tapety. Samolepiaci variant sa aplikuje rýchlo a čisto bez dodatočného lepidla, podobne ako veľká nálepka.
Otázka: Dá sa Rozľahlosť oceánskej oblohy po čase odstrániť?
Odpoveď: Áno, vliesová fototapeta sa odstraňuje ľahko a nasucho. Samolepiaci variant je navyše možné viackrát odlepiť a znovu prilepiť bez poškodenia materiálu.
Otázka: Aké rozmery sú pre Rozľahlosť oceánskej oblohy dostupné?
Odpoveď: Produkt je dostupný v rozmeroch 104x70, 152x104, 250x104, 208x146, 312x219 a 416x254 cm. Na želanie zákazníka je možná aj personalizácia a úprava rozmeru.
Otázka: Hodí sa Rozľahlosť oceánskej oblohy do interiéru a čo treba vedieť o vzhľade potlače?
Odpoveď: Áno, ide o produkt určený do interiéru na stenu. Má vysoké rozlíšenie tlače, plnú potlač od okraja k okraju a odolnosť voči UV žiareniu. Odtiene sa však môžu mierne líšiť podľa nastavenia monitora a motívy ako zlato, mramor alebo drevo sú len vizuálnym efektom potlače bez vypuklej štruktúry.
Odporúčané produkty pre vás

