- Domovská stránka
- > Tapety na stenu
- > Moderný štýl exotickej vegetácie
Moderný štýl exotickej vegetácie
104x70cm
Ďalšie produkty s rovnakým vzorom:
Viac o produkte
Popis produktu
Exotická vegetácia vdýchne vášmu interiéru pokojnú atmosféru dažďového pralesa aj v modernom šate. Motív Moderný štýl exotickej vegetácie spája sýte odtiene zelenej s jemnou kresbou listov a vytvára tak pôsobivý akcent na celej stene. Táto dekoratívna fototapeta na stenu je navrhnutá tak, aby opticky zväčšila priestor a zároveň mu dodala hĺbku, vďaka čomu sa hodí do obývačky, spálne aj pracovne.
Vybrať si môžete z dvoch materiálových prevedení, ktoré zodpovedajú rôznym požiadavkám. Vliesová fototapeta je ideálna na steny s drobnými nerovnosťami – jej hrubší podklad ich spoľahlivo zamaskuje. Lepidlo sa nanáša priamo na stenu, čo uľahčuje presné umiestnenie jednotlivých pásov. Pri rekonštrukcii či zmene dizajnu ju navyše odstránite nasucho a bez zvyškov. Samolepiaca fototapeta funguje ako veľká nálepka a je určená predovšetkým na hladké povrchy, či už ide o stenu, nábytok alebo sklo. Montáž je rýchla, čistá a nevyžaduje žiadne dodatočné lepidlo. Vďaka flexibilite materiálu môžete tapetu viackrát odlepiť a znovu prilepiť bez poškodenia, čo oceníte napríklad v detskej izbe alebo pri častom preskupovaní dekorácií.
Všetky fototapety tlačíme ekologickou latexovou technológiou s vysokým rozlíšením, ktorá zaručuje plnú sýtosť farieb odolnú voči UV žiareniu. Motív je potlačený od okraja k okraju, takže pôsobí celistvo aj bez dodatočného rámovania. Vysokokvalitný poľský materiál spĺňa všetky bezpečnostné normy a pri správnej manipulácii sa nemusíte obávať nepríjemného zápachu ani zdraviu škodlivých látok. Dbajte však na to, že odtiene sa môžu nepatrne líšiť v závislosti od nastavení vášho monitora a motívy ako zlato, mramor či drevo sú čisto vizuálnym efektom tlače bez plastickej štruktúry.
Hlavné prednosti, ktoré pri výbere oceníte:
- Plnoplošná tlač s vysokým rozlíšením a stálofarebnosťou
- Možnosť výberu medzi vliesovou a samolepiacou variantou
- Ekologická latexová technológia šetrná k zdraviu
- Jednoduchá montáž a suchá demontáž pri vliesovom prevedení
- Odolnosť voči vyblednutiu vďaka UV ochrane
Či už hľadáte samolepiacu fototapetu do obývačky, spálne alebo detskej izby, Moderný štýl exotickej vegetácie ponúka nadčasový dizajn, ktorý sa prispôsobí vášmu vkusu aj vďaka možnosti personalizácie rozmerov. Pred montážou si tapetu dôkladne skontrolujte a vyberte si taký rozmer, ktorý najlepšie vyplní vašu stenu.
Rozmery produktu
Vyberte si materiál prispôsobený vašim potrebám
Vlies aj samolepiaci variant sú zárukou najvyššej kvality. Zistite, čo sa do vášho interiéru hodí najviac.
Vliesová fototapeta
- Použitie: Ideálna na steny s drobnými nerovnosťami – hrubý podklad ich skvele zamaskuje.
- Spôsob montáže: Lepidlo sa nanáša priamo na stenu, čo uľahčuje polohovanie tapety.
- Demontáž: Odstraňuje sa ľahko a nasucho.
- ✓ Profesionálne lepidlo dostanete v balení
Samolepiaca fototapeta
- Použitie: Hladké povrchy (nábytok, sklo). Neodporúčame na latexové alebo akrylové farby.
- Spôsob montáže: Rýchly a čistý – bez použitia dodatočného lepidla (funguje ako veľká nálepka).
- Flexibilita: Možnosť viacnásobného odlepenia a prilepenia bez poškodenia materiálu.
- ✓ Ideálna na rýchle premeny interiéru


Vlastnosti produktu
- Vysoké rozlíšenie tlače
- Plná potlač (od okraja k okraju)
- Vysokokvalitný, bezpečný materiál
- Odolnosť voči UV žiareniu (stálosť farieb)
- Bezpečné doručenie a jednoduchá montáž
- Poľský výrobok
Špecifikácia
- Dostupné rozmery: 104x70, 152x104, 250x104, 208x146, 312x219, 416x254 cm
- Druh tlače: Latexová (100% ekologická)
- Určenie: Do interiéru (na stenu)
- Personalizácia: Možná úprava na želanie zákazníka
Užitočné informácie
- Odtiene sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia vášho monitora.
- Motívy ako zlato, mramor alebo drevo sú výlučne vizuálnym efektom potlače (nemajú vypuklú štruktúru).
- Pred začatím montážnych prác si prosím produkt dôkladne skontrolujte.
Faq
Najčastejšie kladené otázky
Otázka: Aký materiál je vhodný pre „Moderný štýl exotickej vegetácie“?
Odpoveď: Moderný štýl exotickej vegetácie je dostupný vo vliesovom aj samolepiacom variante. Vliesová fototapeta je ideálna na steny s drobnými nerovnosťami, pretože hrubší podklad ich dokáže dobre zamaskovať. Samolepiaca verzia je vhodná na hladké povrchy, napríklad nábytok alebo sklo.
Otázka: Ako sa montuje „Moderný štýl exotickej vegetácie“ vo vliesovom variante?
Odpoveď: Pri vliesovej fototapete sa lepidlo nanáša priamo na stenu, čo uľahčuje polohovanie tapety. Profesionálne lepidlo je súčasťou balenia, takže montáž je praktická a jednoduchšia.
Otázka: Dá sa „Moderný štýl exotickej vegetácie“ jednoducho odstrániť alebo premiestniť?
Odpoveď: Vliesová fototapeta sa odstraňuje ľahko a nasucho. Samolepiaca verzia umožňuje viacnásobné odlepenie a prilepenie bez poškodenia materiálu, čo je vhodné pri rýchlych zmenách interiéru.
Otázka: V akých rozmeroch je „Moderný štýl exotickej vegetácie“ dostupný?
Odpoveď: Produkt je dostupný v rozmeroch 104x70 cm, 152x104 cm, 250x104 cm, 208x146 cm, 312x219 cm a 416x254 cm. Vďaka viacerým veľkostiam si môžete vybrať variant vhodný pre váš interiér.
Otázka: Je „Moderný štýl exotickej vegetácie“ vhodný do interiéru a aká je jeho odolnosť?
Odpoveď: Áno, produkt je určený do interiéru na stenu. Má vysoké rozlíšenie tlače, plnú potlač od okraja k okraju, je vyrobený z vysokokvalitného a bezpečného materiálu a je odolný voči UV žiareniu, čo pomáha zachovať stálosť farieb.
Odporúčané produkty pre vás

