1. Domovská stránka
  2. > Tapety na stenu
  3. >
    Duet tukanov v zeleni
načítanie sprievodcu
Produkt dostupný

Duet tukanov v zeleni

Veľkosť:

104x70cm

104x70cm152x104cm250x104cm208x146cm250x250cm312x219cm416x254cm
Cena
0.00 €
Množstvo
PRIDAŤ DO KOŠÍKA
Predpokladaný dátum doručenia:

Ďalšie produkty s rovnakým vzorom:

Možnosti doručenia
Kurýrní zásilka

Bezpečné doručenie vášho balíka priamo k vašim dverám.

Spôsoby platby
Online platba kartou

Zaplaťte za svoju objednávku rýchlo a pohodlne platobnou kartou.

Elektronická peňaženka

Platba prostredníctvom elektronickej peňaženky – rýchla, bezpečná, bez nutnosti poskytovať údaje o bankovom účte alebo platobnej karte.

PayPal

Zaplaťte za svoje nákupy prostredníctvom účtu PayPal

Platba na dobírku

Ak si ako spôsob platby zvolíte platbu na dobierku, za objednaný tovar zaplatíte pri doručení.

Viac o produkte

Popis produktu

Exotický motív Duet tukanov v zeleni vnesie do vášho interiéru sviežosť tropického pralesa a pokojnú, harmonickú atmosféru. Detailne zachytené operenie tukanov medzi šťavnatými listami pôsobí tak realisticky, že takmer zacítite vôňu exotických kvetov. Táto fotografická tapeta je výnimočne precíznou dekoráciou, ktorá dokáže opticky zväčšiť priestor a stať sa prirodzenou dominantou každej miestnosti.

Základom dokonalého výsledku je správny výber materiálu podľa typu steny a vašich predstáv. Vliesová fototapeta je ideálna na steny s drobnými nerovnosťami – hrubý podklad ich spoľahlivo zamaskuje. Lepidlo sa nanáša priamo na stenu, čo uľahčuje presné polohovanie, a neskoršia demontáž prebieha nasucho, bez zdĺhavého zoškrabovania. Samolepiaca fototapeta funguje ako veľká nálepka a umožňuje rýchlu a čistú montáž bez dodatočného lepidla. Vďaka možnosti viacnásobného odlepenia a opätovného prilepenia ju ľahko premiestnite bez poškodenia materiálu – to oceníte najmä v detskej izbe alebo pri častých zmenách dekorácie.

Pri výrobe využívame ekologickú latexovú tlač, ktorá zaručuje vysoké rozlíšenie a dlhodobú stálosť farieb. Potlač siaha od okraja k okraju, takže každý detail – od peria tukanov po jednotlivé listy – pôsobí maximálne prirodzene a bez rušivých bielych rámov. Materiál je odolný voči UV žiareniu, takže farby zostanú sýte aj po rokoch, a spĺňa prísne bezpečnostné normy vhodné do celej domácnosti. Každý kus pochádza z poľskej dielne a je doručený v ochrannom balení, ktoré zaručuje, že tapetu dostanete v perfektnom stave.

  • Vysoké rozlíšenie tlače pre ostré detaily
  • Plná potlač od okraja po okraj – bez bielych rámov
  • Materiál odolný voči UV žiareniu, farby neblednú
  • Ekologická latexová tlač – bezpečná pre detské aj obytné miestnosti
  • Jednoduchá svojpomocná montáž a bezpečné doručenie

Tapetu Duet tukanov v zeleni si môžete objednať v šiestich rozmeroch od kompaktných 104 × 70 cm až po monumentálnych 416 × 254 cm, takže sa prispôsobí priestoru nad pohovkou aj veľkorysej stene v obývačke. Na želanie vieme motív upraviť podľa vašich individuálnych požiadaviek. Pred začatím montáže odporúčame produkt dôkladne skontrolovať, aby ste mali istotu, že všetko dokonale ladí. Vyberte si prírodnú scenériu, ktorá vdýchne vášmu domovu nový rozmer – bez kompromisov a s maximálnym dôrazom na detail.

Rozmery produktu

Vyberte si materiál prispôsobený vašim potrebám

Vlies aj samolepiaci variant sú zárukou najvyššej kvality. Zistite, čo sa do vášho interiéru hodí najviac.

Vliesová fototapeta

  • Použitie: Ideálna na steny s drobnými nerovnosťami – hrubý podklad ich skvele zamaskuje.
  • Spôsob montáže: Lepidlo sa nanáša priamo na stenu, čo uľahčuje polohovanie tapety.
  • Demontáž: Odstraňuje sa ľahko a nasucho.
  • ✓ Profesionálne lepidlo dostanete v balení

Samolepiaca fototapeta

  • Použitie: Hladké povrchy (nábytok, sklo). Neodporúčame na latexové alebo akrylové farby.
  • Spôsob montáže: Rýchly a čistý – bez použitia dodatočného lepidla (funguje ako veľká nálepka).
  • Flexibilita: Možnosť viacnásobného odlepenia a prilepenia bez poškodenia materiálu.
  • ✓ Ideálna na rýchle premeny interiéru
Výhody a spôsob montáže vliesovej fototapety - Okleinomat
Vlastnosti a použitie samolepiacej fototapety - Okleinomat

Vlastnosti produktu

  • Vysoké rozlíšenie tlače
  • Plná potlač (od okraja k okraju)
  • Vysokokvalitný, bezpečný materiál
  • Odolnosť voči UV žiareniu (stálosť farieb)
  • Bezpečné doručenie a jednoduchá montáž
  • Poľský výrobok

Špecifikácia

  • Dostupné rozmery: 104x70, 152x104, 250x104, 208x146, 312x219, 416x254 cm
  • Druh tlače: Latexová (100% ekologická)
  • Určenie: Do interiéru (na stenu)
  • Personalizácia: Možná úprava na želanie zákazníka

Užitočné informácie

  • Odtiene sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia vášho monitora.
  • Motívy ako zlato, mramor alebo drevo sú výlučne vizuálnym efektom potlače (nemajú vypuklú štruktúru).
  • Pred začatím montážnych prác si prosím produkt dôkladne skontrolujte.

Faq

Najčastejšie kladené otázky

Otázka: Aký materiál je vhodnejší pre Duet tukanov v zeleni – vliesový alebo samolepiaci?

Odpoveď: Vliesová fototapeta je ideálna na steny s drobnými nerovnosťami, pretože hrubší podklad ich dokáže dobre zamaskovať. Samolepiaca verzia sa hodí na hladké povrchy, ako je nábytok alebo sklo. Pri voľbe materiálu preto záleží najmä na type povrchu vo vašom interiéri.

Otázka: Ako prebieha montáž fototapety Duet tukanov v zeleni?

Odpoveď: Pri vliesovej verzii sa lepidlo nanáša priamo na stenu, čo uľahčuje presné umiestnenie tapety. Samolepiaca fototapeta sa aplikuje rýchlo a čisto bez dodatočného lepidla, funguje ako veľká nálepka. V balení pri vliesovej fototapete dostanete aj profesionálne lepidlo.

Otázka: Dá sa Duet tukanov v zeleni po čase odstrániť?

Odpoveď: Áno, vliesová fototapeta sa odstraňuje ľahko a nasucho. Samolepiaca verzia umožňuje opakované odlepenie a prilepenie bez poškodenia materiálu, čo je praktické pri rýchlych zmenách interiéru.

Otázka: Aké rozmery sú pre Duet tukanov v zeleni dostupné?

Odpoveď: Produkt je dostupný vo viacerých rozmeroch: 104x70, 152x104, 250x104, 208x146, 312x219 a 416x254 cm. Navyše je možná aj úprava na želanie zákazníka, takže fototapetu môžete prispôsobiť svojmu priestoru.

Otázka: Je Duet tukanov v zeleni vhodný do interiéru a zachová si farby?

Odpoveď: Áno, produkt je určený do interiéru na stenu. Vyznačuje sa vysokým rozlíšením tlače, plnou potlačou od okraja po okraj a odolnosťou voči UV žiareniu, čo pomáha zachovať stálosť farieb.

Odporúčané produkty pre vás